Град
Варна
Локация
4.410

*Нашата политика за оценки
дава възможност за анонимност

1
Информация & Работно време

Детска градина „Синчец“ е открита през 1977-78 година за отглеждане и възпитаване на  деца от 3 до 7 години. Общият брой групи е 12. Днес функционират 10 групи с капацитет 300 деца. Всяка година приемът и разпределянето на децата се извършва според Закона за предучилщно и училищно образование и Наредба за условията и реда за записване, отписване и преместване на деца в общинските детски градини, полудневни и целуднедни подготвителни групи към училищата на територията на Община Варна.

Директор:

г-жа Снежина Дамянова

Понеделник
07:00ч. - 19:00ч.
Вторник
07:00ч. - 19:00ч.
Сряда
07:00ч. - 19:00ч.
Четвъртък
07:00ч. - 19:00ч.
Петък
07:00ч. - 19:00ч.
Събота
Затворено
Неделя
Затворено
Свободни места

Как да кандидатствате за свободно място през учебната година?
  1. Aко се освободи място, то се публикува в електронната система;
  2. Подавате хартиено заявление „Заявление за прием по свободни места“ или „Заявление за записване/преместване на дете в общинска детска градина/ясла“ на място в учебното заведение;
  3. С подаването на заявлението ще получите входящ номер – това е редът за класиране.
  4. Записването се извършва на място в детската градина/ясла.
Как да кандидатствате за място по време на класиранията?
  1. Влезте в електронната система на Община Варна;
  2. Регистрирайте профил на родител и добавете данните на детето;
  3. Подайте електронно заявление за участие в класиране, като изберете до 7 детски градини по ваш избор;
  4. След подаването на заявлението ще получите регистрационен номер – това е номерът за участие в класирането;
  5. Класирането се извършва автоматично от системата според критериите (уседналост, брат/сестра, работещи родители и др.);
  6. Резултатите се публикуват в електронната система и на таблата на детските градини;
  7. Ако детето бъде прието, записването се извършва на място в избраната детска градина в определените срокове, с представяне на удостоверение за раждане, лична карта и документи по критериите.

Обща оценка
4.410
Външно пространство
3.4
Вътрешно пространство
4.2
Обучение
4.6
Грижа
4.6
Дейности
4.6
Персонал
4.6
Ръководство (Вътрешно Управление)
4.4
Чистота
4.5
Отзиви от родители/роднини
Показване на 1 - 10 от 10
5.0
·
·
Майка
·
на дете в
1ва група
·
Учителите са страхотни, детето ми бързо свикна с тях.Отношението към децата е много добро, а подхода е индивидуален спрямо нуждите на децата!Много ми харесва, че имат различни инициативи и сплотяват групата не само от страна на децата а и от страната на родителите.

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
4.5
·
отзив от анонимен
·
Майка
·
на дете в
1ва група
·
Учителките са много грижовни.

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
2.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
4.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
5.0
·
отзив от анонимен
·
Майка
·
на дете в
1ва група
·
Детето ми ходи с огромно желание. Отношението на преподавателите е страхотно както към децата, така и към родителите.

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не зная
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
5.0
·
отзив от анонимен
·
Майка
·
на дете в
1ва група
·
Детската градина е отлична, с изключителни професионалисти във всеки един отдел.

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
4.4
·
отзив от анонимен
·
Майка
·
на дете в
1ва група
·
Прекрасна градина. Преподавателите са като втори майки на детето. То се чувства страхотно, дори не иска да си ходи вечер.

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
2.0
Вътрешно пространство
4.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
4.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Да
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
5.0
·
·
Майка
·
на дете в
4та група
·
Страхотна градина, изключително много съм доволна от преподавателите. Детето ми се чувства много щастливо там.

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Не зная
1.0
·
отзив от анонимен
·
Майка
·
на дете в
2ра група
·
https://intrigi.bg/%D0%B4%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D0%BA-%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%B8%D1%80%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%87%D0%BA%D0%B0/  

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
1.0
Вътрешно пространство
1.0
Обучение
1.0
Грижа
1.0
Дейности
1.0
Персонал
1.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
1.0
Чистота
1.0
4.6
·
отзив от анонимен
·
Майка
·
на дете в
Яслена група
·
Дъщеря ми завърши детска преди 3 години. Но няма по-добра за мен , учителките са разбрани и все още ги виждаме и си я помнят. Много съжалявам ,че малкия трябва да почне ясла или някъде където взимат 2г. Инак не бих се замислила да го пусна там.

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
3.0
Вътрешно пространство
4.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
4.1
·
·
Майка
·
на дете в
1ва група
·
Синът ми попадна на страхотни възпитателки в група Мак. Адаптацията му мина неусетно, въпреки притесненията ми след лошия опит в яслата. Изключително грижовни и сърцати учителки и помощник възпитателки. Много са инициативни, включват се в различни благотворителни и други мероприятия, организират се празници. Имат подход към децата и към родителите. Личи си, че малките наистина се чувстват добре с тях, а това е най-важното. Дворът на градината за съжаление е в лошо състояние, но градината е участвала в програма, по която се очаква, той да бъде обновен. Като цяло базата има нужда от сериозен ремонт, условията вътре в градината не са лоши, но могат да се подобрят.

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
1.0
Вътрешно пространство
3.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
4.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
5.0
·
·
Майка
·
на дете в
2ра група
·
ДГ Синчец, ни беше първо желание, при кандидатстването, дете ми беше прието още първото класиране. Много се радвам, че сина ми  се обучава при страхотни учителки. Спокойна съм, когато детето ми е в техни грижи, никога не се е оплаквал от грубо отношение или нещо друго. Учителските са разбрани и търпеливо. Често се включваме на тържества, благотворителни каузи, разходки...

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да

Информацията на тази страница е с информативен характер и може да не е напълно актуална.
За проверка и уточняване на информацията, моля, свържете се директно с ДГ 30 „Синчец“.