4.95

*Нашата политика за оценки
дава възможност за анонимност

1
Информация & Работно време
Директор:

г-жа Даринка Йорданова

Понеделник
07:00ч. - 19:00ч.
Вторник
07:00ч. - 19:00ч.
Сряда
07:00ч. - 19:00ч.
Четвъртък
07:00ч. - 19:00ч.
Петък
07:00ч. - 19:00ч.
Събота
Затворено
Неделя
Затворено
Свободни места

Как да кандидатствате за свободно място през учебната година?
  1. Aко се освободи място, то се публикува в електронната система;
  2. Подавате хартиено заявление „Заявление за прием по свободни места“ или „Заявление за записване/преместване на дете в общинска детска градина/ясла“ на място в учебното заведение;
  3. С подаването на заявлението ще получите входящ номер – това е редът за класиране.
  4. Записването се извършва на място в детската градина/ясла.
Как да кандидатствате за място по време на класиранията?
  1. Влезте в електронната система на Община Варна;
  2. Регистрирайте профил на родител и добавете данните на детето;
  3. Подайте електронно заявление за участие в класиране, като изберете до 7 самостоятелни детски ясли по ваш избор;
  4. След подаването на заявлението ще получите регистрационен номер – това е номерът за участие в класирането;
  5. Класирането се извършва автоматично от системата според критериите (уседналост, работещи родители, брат/сестра и др.);
  6. Резултатите се публикуват в електронната система и на таблата в самостоятелните детски ясли;
  7. Ако детето бъде прието, записването се извършва на място в избраната ясла в определените срокове, с представяне на удостоверение за раждане, лична карта и документи по критериите.

Обща оценка
4.95
Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
4.6
Обучение
4.8
Грижа
5.0
Дейности
4.6
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Отзиви от родители/роднини
Показване на 1 - 5 от 5
5.0
·
отзив от анонимен
·
Майка
·
на дете в
Яслена група
·
Много съм доволна от отношението на персонала в яслата, конкретно и от възпитателите на втора група. Приветливи, грижливи и усмихнати всеки ден!

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не зная
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Да
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
5.0
·
·
Майка
·
на дете в
Яслена група
·
Прекрасна ясла! Големият ми син преди 9 години беше там, сега и малкия. Бърза адаптация, наличие на обратна връзка всеки ден, децата имат разнообразни занимания. Персоналът е много всеотдаен към децата, както и самата директорка. През цялото време, когато синът ми е на ясла съм спокойна, че е в добри ръце. Той също се чувства чудесно.

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Не
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
4.9
·
·
Майка
·
на дете в
Яслена група
·
Много съм доволна от отношението и професионализма на госпожите и лелите в групата. При детето ми адаптацията беше много добра, само и благодарение на тях и милото им отношение ❤️ Препоръчвам!!

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
4.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
4.8
·
·
Майка
·
на дете в
Яслена група
·
Прекрасна ясла! Прекрасен персонал! Изключително сме доволни от детското заведение! Директорката г-жа Йорданова е невероятен човек,отзивчива и винаги готова да помогне и съдейства при казуси. Целият персонал е чудесен,усмихнат и вежлив. Нашите впечатления са от трета поредна година в тази ясла ,като големият ни син беше първо там в Първа група,след което две години малкият. Подходът към децата е индивидуален,винаги имат готовност от персонала да се съдейства за конкретна ситуация с някое дете. Заниманията им са с много танци,песни и игри. Единствено на мен би ми се искало да ги извеждат повече на вън,но това е свързано и с мнозинството на родителското желание

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
4.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
4.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Не
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
4.8
·
·
Майка
·
на дете в
Яслена група
·
 Децата ми (близначки) в момента завършват първа група в ДЯ Щурче. Прекараха в първа група две години. Много съм доволна от грижите, полагани за тях. Знаят много песни и танци. Ходят с усмивка и също така с усмивка ги прибираме. Като цяло сме много доволни от избора на ясла, от целия екип м.с. Спасова, м.с. Чолакова, м.с. Евтимова, детегледачките и директора г-жа Йорданова

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
4.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
4.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Не
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да

Информацията на тази страница е с информативен характер и може да не е напълно актуална.
За проверка и уточняване на информацията, моля, свържете се директно с ДЯ 8 “Щурче”.
Вижте нашата Декларация за поверителност.