Информация & Работно време
Директор:
г-жа Даниела Йорданова
Понеделник
07:00ч. - 19:00ч.
Вторник
07:00ч. - 19:00ч.
Сряда
07:00ч. - 19:00ч.
Четвъртък
07:00ч. - 19:00ч.
Петък
07:00ч. - 19:00ч.
Събота
Затворено
Неделя
Затворено
Свободни места
Как да кандидатствате за свободно място през учебната година?
- Aко се освободи място, то се публикува в електронната система;
- Подавате хартиено заявление „Заявление за прием по свободни места“ или „Заявление за записване/преместване на дете в общинска детска градина/ясла“ на място в учебното заведение;
- С подаването на заявлението ще получите входящ номер – това е редът за класиране.
- Записването се извършва на място в детската градина/ясла.
Как да кандидатствате за място по време на класиранията?
- Влезте в електронната система на Община Варна;
- Регистрирайте профил на родител и добавете данните на детето;
- Подайте електронно заявление за участие в класиране, като изберете до 7 самостоятелни детски ясли по ваш избор;
- След подаването на заявлението ще получите регистрационен номер – това е номерът за участие в класирането;
- Класирането се извършва автоматично от системата според критериите (уседналост, работещи родители, брат/сестра и др.);
- Резултатите се публикуват в електронната система и на таблата в самостоятелните детски ясли;
- Ако детето бъде прието, записването се извършва на място в избраната ясла в определените срокове, с представяне на удостоверение за раждане, лична карта и документи по критериите.
Обща оценка
Отзиви от родители/роднини
Отговор
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
Отговор
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
Отговор
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
Отговор
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
Отговор
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не зная
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не зная
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
One Response
Отговор
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Да
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Да
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Не
Отговор
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
Отговор
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
Отговор
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
Отговор
Децата често ли играят на двора?
Не
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Да
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Да
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Да
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Не
Информацията на тази страница е с информативен характер и може да не е напълно актуална.
За проверка и уточняване на информацията, моля, свържете се директно с ДЯ 7 „Роза“.

Уважаема г-жо Сапунджиева,
дълго време се въздържах да отговоря на клеветите Ви по мой адрес, но в крайна сметка, щом Вие пишете такива грозни лъжи, е редно и аз да изкажа своята гледна точка.
Не Ви прави чест да разпространявате подобни небивалици и поне имайте доблестта да застанете с името си зад думите си.
Не детето Ви беше проблем за групата, а Вашето поведение. Многократно сме Ви молили за съдействие относно поведението на дъщеря Ви. Молехме Ви да разговаряте с нея вкъщи и да работите чрез игри. Опитвахме се да Ви помогнем и да Ви покажем път как да стигнете до собственото си дете. Съдействие от Ваша страна аз не видях. Отговорите Ви бяха, че не можете да се справите с детето си. Вие, като нейни родители ме питахте как ние в групата се справяме с нея, а в публикацията си твърдите обратното. Няма да Ви припомням и какви „съвети“ ни даде собственият ѝ баща как да постъпваме, когато детето Ви не слуша.
Системно нарушавахте правилата за вътрешния ред на яслата. Системно водехте болно дете и не си вдигахте телефона, когато персоналът Ви звънеше. Стигало се е дотам директорката да Ви звъни и да Ви моли да си приберете детето. Да, връщала съм детето Ви, но само когато здравословното ѝ състояние го е изисквало. Не само аз, но и колегите ми също са я връщали и всичко това е подкрепено с медицинска документация. Никой не си е измислял причини. А що се отнася до това къде сте я водили заради мен, моля не ми вменявайте вина, защото решението къде да заведете детето си е Ваше.
Многократно Ви отправях покана, ако срещате някаква нередност от наша страна, да изясним проблема в администрацията. Отново нямаше съдействие от Ваша страна.
Относно поведението на детето Ви – отново всичко е документирано. Мога нагледно да Ви покажа поведението на дъщеря Ви за тази една година, а след това Вие ми кажете дали аз съм я нарочила, че е палава.
Що се отнася до общата снимка, даже не беше направена от мен. Не съм имала за цел да се подигравам на никой и безкрайно съжалявам, че така сте го приели. Щом не Ви е харесала снимката, просто можехте да я изхвърлите. Не сте дали и 1 лев за нея.
Бяхте ме обвинили, че имам лично отношение. Напротив – аз се опитах да помогна, но спрях, когато видях, че изобщо не разбирате какво Ви говоря. Не аз, а Вие имахте лично отношение към мен.
Макар и анонимно да пишете за целия персонал на яслата и за повечето родители от групата, е всеизвестно кой е авторът. Вместо да търсите вина в другите, опитайте се да разберете къде грешите Вие и съдействате.