Град
Варна
Локация
4.211

*Нашата политика за оценки
дава възможност за анонимност

2
Информация & Работно време
Директор:

г-жа Маргарита Георгиева

Понеделник
07:00ч. - 19:00ч.
Вторник
07:00ч. - 19:00ч.
Сряда
07:00ч. - 19:00ч.
Четвъртък
07:00ч. - 19:00ч.
Петък
07:00ч. - 19:00ч.
Събота
Затворено
Неделя
Затворено
Свободни места

Как да кандидатствате за свободно място през учебната година?
  1. Aко се освободи място, то се публикува в електронната система;
  2. Подавате хартиено заявление „Заявление за прием по свободни места“ или „Заявление за записване/преместване на дете в общинска детска градина/ясла“ на място в учебното заведение;
  3. С подаването на заявлението ще получите входящ номер – това е редът за класиране.
  4. Записването се извършва на място в детската градина/ясла.
Как да кандидатствате за място по време на класиранията?
  1. Влезте в електронната система на Община Варна;
  2. Регистрирайте профил на родител и добавете данните на детето;
  3. Подайте електронно заявление за участие в класиране, като изберете до 7 самостоятелни детски ясли по ваш избор;
  4. След подаването на заявлението ще получите регистрационен номер – това е номерът за участие в класирането;
  5. Класирането се извършва автоматично от системата според критериите (уседналост, работещи родители, брат/сестра и др.);
  6. Резултатите се публикуват в електронната система и на таблата в самостоятелните детски ясли;
  7. Ако детето бъде прието, записването се извършва на място в избраната ясла в определените срокове, с представяне на удостоверение за раждане, лична карта и документи по критериите.

Обща оценка
4.211
Външно пространство
4.6
Вътрешно пространство
4.3
Обучение
4.2
Грижа
4.3
Дейности
4.1
Персонал
4.5
Ръководство (Вътрешно Управление)
3.7
Чистота
4.4
Отзиви от родители/роднини
Показване на 1 - 10 от 11
4.6
·
отзив от анонимен
·
Майка
·
на дете в
Яслена група
·
Детето ми посещава яслата и съм цялостно доволна от отношението на персонала към него. С удоволствие отива и иска да стои максимално дълго, за да си играе с децата. Единствено негативно е, че по думи на детето ми се допускат болни деца и то често боледува.

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
4.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
4.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
4.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Не
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
5.0
·
·
Майка
·
на дете в
3та група
·
Прекрасна ясла! Детето ми се адаптира бързо- за около месец и научи много нови неща, откакто ходи. Говори за яслата и госпожите с вълнение. Учат много песнички, стихчета, понякога рисуват. При хубаво време са навън. Всяка група има малко дворче, сградата не позволява повече. Благодаря за труда и усилията на г-жа Георгиева и целия екип на яслата.
1 · 0

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
4.8
·
отзив от анонимен
·
Майка
·
на дете в
Яслена група
·
Дъщеря ми се адаптира много бързо. Ходеше с удоволствие. Там научи много нови песнички и танци. Персонала е страхотен. Много добра обратна връзка от страна на госпожите винаги знаех как е минал деня на детето.

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
4.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
4.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
5.0
·
отзив от анонимен
·
Майка
·
на дете в
Яслена група
·
Доволна съм от отношението на персонала и ръководството , адаптацията премина без голямо напрежение.

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
5.0
·
отзив от анонимен
·
Майка
·
на дете в
Яслена група
·
Изключително доволна съм от персонала на детската ясла! Всеки път ни посрещат и изпращат с усмивка! Адаптацията ни протече бързо и безпроблемно! Дъщеря ми ходи с голямо желание! Препоръчвам с две ръце!

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
5.0
·
·
Майка
·
на дете в
Яслена група
·
Първото ми детенце беше в тази ясла, сега и второто ми е там. Изключително съм доволна от персонала и директорката!

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
4.6
·
·
Майка
·
на дете в
Яслена група
·
Доволни сме. Синът ми посещава яслата с желание.

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
4.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
3.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
0.5
·
отзив от анонимен
·
Баба
·
на дете в
2ра група
·
 

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
N/A
Вътрешно пространство
0.0
Обучение
0.0
Грижа
3.0
Дейности
0.0
Персонал
N/A
Ръководство (Вътрешно Управление)
0.0
Чистота
0.0
Децата често ли играят на двора?
Не
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Да
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не зная
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не зная
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Не
3.0
·
·
Майка
·
на дете в
Яслена група
·
За съжаление детето ми посещаваше яслата с нежелание. Като  видеше една от сестрите и не искаше да влиза в занималнята. Често се връщаше с протрита кожа около врата или драскотини зад ухото. Отговорът им винаги беше, че сам се е ударил някъде. Взимали сме го винаги до 16:30 и въпреки това често намекваха, че го взимаме много късно и по това време са останали 2-3 деца. През летния период натискаха да го отписваме по-рано.

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
4.0
Вътрешно пространство
4.0
Обучение
4.0
Грижа
2.0
Дейности
3.0
Персонал
2.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
2.0
Чистота
3.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Да
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не зная
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Не
3.3
·
·
Майка
·
на дете в
Яслена група
·
Адаптацията продължи един месец, а детето ходи с желание на ясла от 5-6 ден.

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
4.0
Вътрешно пространство
4.0
Обучение
2.0
Грижа
2.0
Дейности
4.0
Персонал
3.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
2.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Да
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Не

Информацията на тази страница е с информативен характер и може да не е напълно актуална.
За проверка и уточняване на информацията, моля, свържете се директно с ДЯ 4 “Приказен свят”.
Вижте нашата Декларация за поверителност.