Град
Варна
Локация
4.316

*Нашата политика за оценки
дава възможност за анонимност

Информация & Работно време
Директор:

г-жа Камелия Кънчева

Понеделник
07:00ч. - 19:00ч.
Вторник
07:00ч. - 19:00ч.
Сряда
07:00ч. - 19:00ч.
Четвъртък
07:00ч. - 19:00ч.
Петък
07:00ч. - 19:00ч.
Събота
Затворено
Неделя
Затворено
Свободни места

Как да кандидатствате за свободно място през учебната година?
  1. Aко се освободи място, то се публикува в електронната система;
  2. Подавате хартиено заявление „Заявление за прием по свободни места“ или „Заявление за записване/преместване на дете в общинска детска градина/ясла“ на място в учебното заведение;
  3. С подаването на заявлението ще получите входящ номер – това е редът за класиране.
  4. Записването се извършва на място в детската градина/ясла.
Как да кандидатствате за място по време на класиранията?
  1. Влезте в електронната система на Община Варна;
  2. Регистрирайте профил на родител и добавете данните на детето;
  3. Подайте електронно заявление за участие в класиране, като изберете до 7 самостоятелни детски ясли по ваш избор;
  4. След подаването на заявлението ще получите регистрационен номер – това е номерът за участие в класирането;
  5. Класирането се извършва автоматично от системата според критериите (уседналост, работещи родители, брат/сестра и др.);
  6. Резултатите се публикуват в електронната система и на таблата в самостоятелните детски ясли;
  7. Ако детето бъде прието, записването се извършва на място в избраната ясла в определените срокове, с представяне на удостоверение за раждане, лична карта и документи по критериите.

Обща оценка
4.316
Външно пространство
4.4
Вътрешно пространство
4.5
Обучение
4.1
Грижа
4.2
Дейности
4.2
Персонал
4.2
Ръководство (Вътрешно Управление)
3.8
Чистота
4.7
Отзиви от родители/роднини
Показване на 1 - 10 от 16
3.8
·
отзив от анонимен
·
Майка
·
на дете в
1ва група
·
Аз съм от недоволните майки от 7ма група, дори като чета коментарите съм изненадана, че са от нашата /бивша/ група вече. Адаптацията на детето ми беше изключително мудна, може би продължи около месец най малко, с течение на времето престоя му се увеличаваше като часове, но държаха да го вземам до 15ч най късно, при положение че нямаше проблем да го оставям до по късно. Не мога да кажа, че имаше по индивидуален подход към моето дете, дори не се опитваха да го приспособят по лесно. След като махнах памперса (тъй като имаше една дълга пауза през лятото) , искаха да продължа да нося памперси за обедния сън, въпреки че винаги беше сух след сън и тъй като аз не носих такива, вземаха от друго дете в групата, за което знаеха, че сме много близки....

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
3.0
Грижа
3.0
Дейности
3.0
Персонал
3.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
3.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Да
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не зная
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не зная
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Не
5.0
·
·
Майка
·
на дете в
Яслена група
·
Изключително отзивчиви, отговорни и грижовни, в часттност екипът на 7 ма група към ДЯ 11 Иглика. Адаптацията премина успешно, като двустранен процес с разбиране и взаимопомощ от двете страни. Детето махна постепенно памперс, много бързо проговори и обогати речника си, има спомен за приказките, които разказва госпожата. С ръка на сърцето съм благодарна за всеотдайността им да изпълняват не леката задача за грижа и възпитание на толкова дечица.

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
4.9
·
отзив от анонимен
·
Майка
·
на дете в
4та група
·
Прекрасно отношение от персонала, мили и грижовни.  Бърза адаптация с подход към темперамента на детето.  Учат песнички, танцуват имат тематични програми според сезона. Детето ни ходи с желание. Когато е топло ги извеждат навън.

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
4.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не зная
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
4.3
·
отзив от анонимен
·
Майка
·
на дете в
Яслена група
·
Мнението ми за яслата е добро.Детето ми се чувстваше изключително спокойно там.Научи се на самостоятелност,за което аз лично не се надявах,че е възможно за толкова кратък период в яслата.Персоналът се отнася с търпение и разбиране,и към децата и към родителите.Препоръчвам 2 група.

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
3.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
1.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не зная
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
5.0
·
отзив от анонимен
·
Майка
·
на дете в
4та група
·
Страхотен персонал

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
5.0
·
отзив от анонимен
·
Майка
·
на дете в
4та група
·
прекрасно отношение 

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
5.0
·
·
Майка
·
на дете в
Яслена група
·
Аз съм изключително доволна от 7-ма група в яслата и персонала! Адаптацията мина повече от леко и след 2 седмици детето ми вече оставаше за цял ден.Сестрите и детегледачките са много мили и грижовни! Детето ми ходи с удоволствие,учат песнички,танцуват и мн.други.Като цяло мога да кажа само положителни неща.

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
3.4
·
отзив от анонимен
·
Майка
·
на дете в
Яслена група
·
Детето ми посещаваше 7-ма група, преди да решим да го отпишем. Като минуси мога да отбележа, че телевизорът много често работи, вместо да се организират занимания за децата. Също така изкарването на чист въздух до лятото е мираж! Позитиви, за съжаление, не мога да отбележа

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
4.0
Обучение
3.0
Грижа
3.0
Дейности
2.0
Персонал
3.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
3.0
Чистота
4.0
Децата често ли играят на двора?
Не
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Да
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не зная
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Да
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Не
4.8
·
отзив от анонимен
·
Майка
·
на дете в
Яслена група
·
Детето започна на 1.4. На срещата с персонала преди да започне детето никой не показа досада или притеснение от този факт. Дори ме увериха, че ще се грижат добре за детето и да не се притеснявам, че е малко. Групата не е особено голяма, 23 или 24 деца. Адаптацията можеше и да мине по-бързо, предвид че детето се чувстваше страхотно, но в яслата не правили големи стъпки около празниците. В крайна сметка се водихме по персонала. Адаптацията мина като цяло много лесно и без драми. Смятам, че детето е обгрижвано, чувства се много добре, обича персонала и ходи с удоволствие. Учи песни там, танцува. Сменят памперси и хранят (дори пасират на някои деца) при нужда. Каквото съм имала като притеснения или съм молела от персонала за индивидуалните нужди на детето, са ми помагали. От време на време когато има повод получаваме снимки от групата, което е страхотно. Единствения недостатък според мен, който сигурно го има на много места, е работното време. В имейл от яслата преди започване на детето пише, че до 19:30 има дежурна група. Въпреки това, след разговор с директорката, такава няма. Каза ми, че до 18 трябва да вземем детето. Справяме се, но с работно време до 18 се налагат шпагати от наша страна. Като цяло препоръчвам яслата и сме доволни, че детето посещава именно нея.

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
4.0
Чистота
4.0
Децата често ли играят на двора?
Не зная
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Да
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
5.0
·
·
Майка
·
на дете в
3та група
·
Много съм доволна от яслата. Макар и да се смениха в началото на годината госпожите няколко пъти, детето ми не правило регрес при адаптация. Още втората седмица остана да спи и усвои навици, на които вкъщи трудно се поддаваше. Да, разбира се по време на грипните сезони се разболяваше, но смея да твърдя , че филтъра на болни деца се спазва от госпожите и от самите родители в тази група. Всяко дете е различно и по различен начин се адаптира, но аз съм доволно от избора. Не мога да кажа за двора нищо, понеже тя започна през студените месеци и още предстои да видим.

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
N/A
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Не зная
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да

Информацията на тази страница е с информативен характер и може да не е напълно актуална.
За проверка и уточняване на информацията, моля, свържете се директно с ДЯ 11 „Иглика“.