4.53

*Нашата политика за оценки
дава възможност за анонимност

1
Информация & Работно време

ДГ 19 „Славейче” има една яслена и девет градински групи. Занималните са светли и просторни с достатъчно място за игра. При хубаво време на разположение на децата е 7дк двор с много дървета и игрални съоръжения (пясъчници, пързалки, катерушки).

От 2007 г. в ДГ има закрит басейн, в който малките варненчета се учат да плуват.

ДГ разполага и с музикален салон, който децата с удоволствие посещават за заниманията по музика с музикален педагог. В него освен че пеят много обичат и да танцуват. ДГ „Славейче” знае, че възпитава технологично поколение и затова отскоро има и интерактивна дъска, на която децата учат чрез забавление.

Структура и групи:
С яслена група
Директор:

г-жа Кремена Димова

Понеделник
07:00ч. - 19:00ч.
Вторник
07:00ч. - 19:00ч.
Сряда
07:00ч. - 19:00ч.
Четвъртък
07:00ч. - 19:00ч.
Петък
07:00ч. - 19:00ч.
Събота
Затворено
Неделя
Затворено
Свободни места

Как да кандидатствате за свободно място през учебната година?
  1. Aко се освободи място, то се публикува в електронната система;
  2. Подавате хартиено заявление „Заявление за прием по свободни места“ или „Заявление за записване/преместване на дете в общинска детска градина/ясла“ на място в учебното заведение;
  3. С подаването на заявлението ще получите входящ номер – това е редът за класиране.
  4. Записването се извършва на място в детската градина/ясла.
Как да кандидатствате за място по време на класиранията?
  1. Влезте в електронната система на Община Варна;
  2. Регистрирайте профил на родител и добавете данните на детето;
  3. Подайте електронно заявление за участие в класиране, като изберете до 7 детски градини по ваш избор;
  4. След подаването на заявлението ще получите регистрационен номер – това е номерът за участие в класирането;
  5. Класирането се извършва автоматично от системата според критериите (уседналост, брат/сестра, работещи родители и др.);
  6. Резултатите се публикуват в електронната система и на таблата на детските градини;
  7. Ако детето бъде прието, записването се извършва на място в избраната детска градина в определените срокове, с представяне на удостоверение за раждане, лична карта и документи по критериите.

Удобства и дейности
Басейн
Обща оценка
4.53
Външно пространство
4.3
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
4.7
Грижа
4.0
Дейности
4.7
Персонал
4.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
4.0
Чистота
5.0
Отзиви от родители/роднини
Показване на 1 - 3 от 3
3.6
·
отзив от анонимен
·
Майка
·
на дете в
Яслена група
·
Материална база - перфектна. Индивидуално възпитание и отношение с позививен подход към детето, на база на характера му - на практика липсва! Поради невъзможността за спряване с различността у всяко едно дете, учителката настройва другите деца и техните родители срещу детето. Целта е детето да се изолира, да се затвори в себе си и да отпадне като ангажимент за учителката. В дългосрочен план, ако родителите на детето не разберат навреме какво се случва - травма за цял живот!
1 · 0

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
4.0
Грижа
2.0
Дейности
4.0
Персонал
2.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
2.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Не
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не зная
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Да
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Не
4.8
·
·
Майка
·
на дете в
1ва група
·
Здравейте, детето ми посещаваше яслена група,а сега е 1ва група и съм страшно доволна!Госпожите са прекрасни ,супер милички и внимателни.Много съм доволна,дъщеря ми ходи с кеф!

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
3.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
5.0
·
отзив от анонимен
·
Майка
·
на дете в
2ра група
·
Здравейте,  моето дете е в втора група в градината и имам страхотни впечатления от екипа. Много внимателни и мили госпожи грижат се Много добре за децата. Лелите също са страхотни. Медицинския персонал е на ниво всеки  ден минават филтър. Като цяло съм много доволна.

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да

Информацията на тази страница е с информативен характер и може да не е напълно актуална.
За проверка и уточняване на информацията, моля, свържете се директно с ДГ 19 “Славейче”.