Град
Варна
Локация
4.85

*Нашата политика за оценки
дава възможност за анонимност

Информация & Работно време

Филиал „Бисерче“ към ДГ № 18 „Чайка“е открит официално на 6 ноември 2014 г. Сградата е изцяло реновирана. В нея се помещават шест групи за 170 деца от предучилищна възраст, самостоятелен кухненски блок, логопедичен кабинет, ресурсен кабинет и учителска стая „Работилница за идеи“.

Дворът на филиал „Бисерче“ е 6 дка, с богата растителност, физкултурно игрище и площадки за игра. Детските площадки са оборудвани със съвременни съоръжения и отговорят на най-новите нормативни изисквания за безопасност.

Във филиал „Бисерче“ има два вътрешни двора. Едната площадка се използва за представления, концерти, спортни занимания и други дейности.

Във втория вътрешен двор се намира билкова градина. Тя е открита на 14 ноември 2017 г. по проект „В света на зелените вълшебства“.

Всички сгради и филиали:
Директор:

г-жа Румяна Ванева

Понеделник
07:00ч. - 19:00ч.
Вторник
07:00ч. - 19:00ч.
Сряда
07:00ч. - 19:00ч.
Четвъртък
07:00ч. - 19:00ч.
Петък
07:00ч. - 19:00ч.
Събота
Затворено
Неделя
Затворено
Свободни места

Как да кандидатствате за свободно място през учебната година?
  1. Aко се освободи място, то се публикува в електронната система;
  2. Подавате хартиено заявление „Заявление за прием по свободни места“ или „Заявление за записване/преместване на дете в общинска детска градина/ясла“ на място в учебното заведение;
  3. С подаването на заявлението ще получите входящ номер – това е редът за класиране.
  4. Записването се извършва на място в детската градина/ясла.
Как да кандидатствате за място по време на класиранията?
  1. Влезте в електронната система на Община Варна;
  2. Регистрирайте профил на родител и добавете данните на детето;
  3. Подайте електронно заявление за участие в класиране, като изберете до 7 детски градини по ваш избор;
  4. След подаването на заявлението ще получите регистрационен номер – това е номерът за участие в класирането;
  5. Класирането се извършва автоматично от системата според критериите (уседналост, брат/сестра, работещи родители и др.);
  6. Резултатите се публикуват в електронната система и на таблата на детските градини;
  7. Ако детето бъде прието, записването се извършва на място в избраната детска градина в определените срокове, с представяне на удостоверение за раждане, лична карта и документи по критериите.

Обща оценка
4.85
Външно пространство
4.4
Вътрешно пространство
4.8
Обучение
5.0
Грижа
4.8
Дейности
4.6
Персонал
4.8
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Отзиви от родители/роднини
Показване на 1 - 5 от 5
4.9
·
·
Майка
·
на дете в
3та група
·
Учителите и персоналът са мили, грижовни и адекватни. Базата се поддържа, децата посещават градината с огромно желание. Учителите винаги  информират родителите относно поведението и развитието на децата. Организират доста извънкласни дейности, както и външни посещения.
1 · 0

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
4.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не зная
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
5.0
·
·
Майка
·
на дете в
1ва група
·
Група "Моряче"... Страхотни госпожи иии невероятна леля 🙂 препоръчвам с 2, ако имах 3...с 3 ръце.

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
4.6
·
отзив от анонимен
·
Майка
·
на дете в
1ва група
·
Като цяло сме доволни.

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
5.0
Грижа
4.0
Дейности
4.0
Персонал
4.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Да
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
4.5
·
·
Майка
·
на дете в
4та група
·
Страхотна детска градина. И двете ми деца я посещават. Невероятни учителки се паднаха в група “Мечо пух”. От яслата също съм доволна.

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
2.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
4.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
5.0
·
·
Майка
·
на дете в
1ва група
·
Много съм доволна от тази детска градина! 🙂

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да

Информацията на тази страница е с информативен характер и може да не е напълно актуална.
За проверка и уточняване на информацията, моля, свържете се директно с ДГ 18 „Чайка“ – филиал „Бисерче“.