2.72

*Нашата политика за оценки
дава възможност за анонимност

Информация & Работно време

Мамината къща притежава база, в която нищо няма да липсва на Вашето дете.

Детското заведение е разположено в комфортна сграда в центъра на затворен комплекс Орхид Хилс в кв. Възраждане на ул. Ана Феликсова 16, гр. Варна.

Детското заведение е просторно и притежава собствен двор съобразен и обезопасен спрямо държавните изисквания.

Мамината къща приема деца от 7месеца до 7-годишна възраст, разпределени в шест групи.

Детското заведение пресъздава домашна обстановка, за да се чувстват дечицата Ви уютно и спокоино, но имаме обособени кътове в които те да играят и да се чувстват свободни.

Структура и групи:
С яслена група
Лиценз от МОН:
№ РД14-59
/
/
30.07.2025 г.
Понеделник
07:00ч. - 18:30ч.
Вторник
07:00ч. - 18:30ч.
Сряда
07:00ч. - 18:30ч.
Четвъртък
07:00ч. - 18:30ч.
Петък
07:00ч. - 18:30ч.
Събота
Затворено
Неделя
Затворено
Обща оценка
2.72
Външно пространство
2.5
Вътрешно пространство
2.5
Обучение
3.0
Грижа
3.0
Дейности
3.0
Персонал
2.5
Ръководство (Вътрешно Управление)
2.5
Чистота
2.5
Отзиви от родители/роднини
Показване на 1 - 2 от 2
5.0
·
·
Майка
·
на дете в
Яслена група
·
Мамината къща е чудесно място! Персоналът се отнася с любов и разбиране към децата. Всички са отзивчиви и имат индивидуален подход към всяко дете. Дъщеря ми ходи с голямо желание! Базата е просторна и достатъчна за броя деца, които посещават яслените групи. Хигиената е на ниво.
1 · 0

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
5.0
Вътрешно пространство
5.0
Обучение
5.0
Грижа
5.0
Дейности
5.0
Персонал
5.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
5.0
Чистота
5.0
Децата често ли играят на двора?
Да
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Да
0.4
·
отзив от анонимен
·
Баща
·
на дете в
Яслена група
·
Малки стаи, които не са подходящи за толкова деца. Обикновено родителите предпочитат частните ясли, защото са малко деца в група, но там често събират две групи в едно помещение и пак броят е като в държавна ясла и не успяват да се грижат добре за децата. Не бих казал, че имат и двор - извеждат ги на малка бетонна площадка, като цяло не би трябвало да има детска градина вътре в жилищен комплекс.Филтър липсва, практика е родителите да носят лекарства за да бъдат давани на децата. Управителката не е от най-честните хора.
0 · 1

Отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Външно пространство
0.0
Вътрешно пространство
0.0
Обучение
1.0
Грижа
1.0
Дейности
1.0
Персонал
0.0
Ръководство (Вътрешно Управление)
0.0
Чистота
0.0
Децата често ли играят на двора?
Не
Казвано ли Ви е да си вземате детето по-рано от официалното работно време на ДГ?
Не
Смятате ли, че се ползват лоши практики при наказанията?
Не
Смятате ли, че децата гледат електронни устройства с видеодисплеи и телевизия повече от 30 мин. седмично в ДГ?
Не зная
Според Вас учителите проявяват ли индивидуален подход и разбиране към потребностите и характера на Вашето дете?
Не

Информацията на тази страница е с информативен характер и може да не е напълно актуална.
За проверка и уточняване на информацията, моля, свържете се директно с ЧДГ „Мамината къща“.
Вижте нашата Декларация за поверителност.